Bezpečná půjčka na exekuci

bezpecna-pujcka-na-exekuci

Exekuce už dnes není vůbec nic výjimečného, určitě i vy máte ve svém okolí někoho, kdo peníze dluží a dost možná ho už exekutoři navštívil. Taková situace je určitě nepříjemná už jen z třeba z toho důvodu, že vám při exekuci zablokují bankovní účty a také blokují všechny, které si nově vytvoříte.

Proto se lidé snaží z exekuce co nejrychleji dostat a zaplatit ji, aby neměli takhle svázané ruce a mohli s financemi opět zase normálně manipulovat. Nejrychlejší řešení, jak peníze získat je samozřejmě formou půjčky. Kdo vám ovšem bezpečně půjčí i když jste v exekuci a přitom nepůjde o podvod?

Bezpečné půjčky

bezpecna-pujcka-na-exekuciPokud chcete půjčit peníze a bojíte se podvodu, doporučili bychom vám samozřejmě půjčku z banky, bohužel na tu nebudete moci s velkou pravděpodobností dosáhnout.

Musíte tak zkusit štěstí jinde a to u nebankovních společností.

Ani zde však není půjčení peněz jisté. Větší nebankovní společností jako třeba Provident Financial anebo Home Credit už prověřují i registry, váš příjem a exekuci, takže zde půjčku jistou vůbec nemáte.

V případě, že není exekuce na vysokou částku můžete zkusit složit bezpečnou půjčku díky nabídkám firmy Kreditech a dalších nebankovních společností.

Úvěrová společnost Kreditech má totiž vlastní scoringový systém na vyhodnocování toho, zde může klient půjčku získat a tak je zde šance i pro dlužníky a lidi v exekuci.

Nabízí ovšem jen půjčky do 15 000 – 20 000 Kč, takže v případě větší dlužné částky musíte najít ještě další půjčku anebo přejít úplně k odlišnému poskytovateli.

Půjčky třeba i na exekuci

Nevýhodou půjčky u Kreditech je bohužel to, že zde není splatnost příliš dlouhá – u půjčky Kredito24 je v řádech týdnů a pokud si půjčíte přes Zaimo půjčku, msíte splatit váš dluh do roka.

Z hlediska podvodů a rizik je ale Kreditech bezpečná půjčka a nemusíte se bát si zde finanční prostředky vypůjčit.