Ferratum půjčka a stálý klient

ferratum-pujcka

Ferratum Czech s.r.o. je jednou z firem, která poskytuje rychlé krátkodobé půjčky. V České republice tato firma působí dlouhodobě a má zde tradici. Můžete využít služby Ferratum první půjčky, která Vám bez registračního poplatku poskytne krátkodobou pomoc.

Jak na to?

K získání Ferratum půjčky stačí jen vyplnit online formulář nebo zaslat SMS zprávu. Peníze Vám jsou při první půjčce zaslány na adresu, další půjčky už máte na svém účtu.

 

K uzavření smlouvy o půjčce nepotřebujete potvrzení o příjmu. A kolik si mohu půjčit? Pokud splňuji podmínky společnosti Ferratum Czech s.r.o. (mj. věk 21 až 85 let, splacené předchozí půjčky u naší společnosti) mohu získat až 10 000 Kč.

ferratum-pujcka

Noví klienti mohou získat při první půjčce Ferratum 8 000 Kč, a po ověření platební spolehlivosti mohou již při další půjčce žádat víc.

Poté, co dojde ke zkontrolování údajů je půjčka klientovi schválena, nebankovní společnost klienta kontaktuje a dohodnou se na detailech. – http://recenzezdarma.cz/ferratum-pujcka-recenze/

Výhodné splácení

Splatnost půjčky si můžete nastavit na 7 – 45 dní. Pokud potřebujete, můžete si dobu splatnosti půjčky až celkem 3x prodloužit o dalších 30 dní. Půjčku pak splatíte přímo na bankovní účet naší společnosti Ferratum. Za každé prodloužení však musíte uhradit stanovený poplatek.