Firmy poskytující peníze ihned

firmy-poskytujici-pujcky

Na vašem bankovním účtě anebo v hotovosti nemáte tolik peněz, kolik byste potřebovali a hledáte někoho, kdo by vám půjčil peníze za poplatek. Na trhu s nebankovními společnostmi takové firmy samozřejmě najdete, ovšem ne každá vám půjči ihned a ne vždy je úvěr výhodný. My vám přínáším e přehled nejvyužívanějších nebankovních společností, které peníze půjčují bezpečně.

Kouzelná půjčka

Novinkou v nebankovním sektoru je Kouzelná půjčka, která se řadí mezi půjčky před výplatou, ovšem stálým klientům nabízí možnost získat až 50 000 Kč. Klasicky můžete díky této půjčce získat 1000 – 10 000 Kč velmi rychle, převodem na účet.

[table id=9 /]

Kolik za půjčku zaplatíte, do kdy musíte peníze vrátit a jaké jsou úroky se můžete dozvědět přímo na stránkách tohoto úvěru, kde si to ihned spočítáte díky jejich online kalkulačce.

Úvěr od Home Credit

Firmy poskytující peníze ihnedJednou z opravdu známých firem, která poskytuje půjčky a úvěry je Home Credit. V jejich nabídce však kromě klasických půjček najdete také možnost sjednání kreditní karty případně úvěru na auto.

V případě, že vás zajímá možnost spojení půjček jste u Home Credit také správně, protože i tuto službu v jejich nabídce najdete.

Půjčka Cetelem

Další známou nebankovní společností je Cetelem. Tato firma nabízí jak spotřebitelské úvěry, díky nimž můžete nakupovat na splátky, ale také klasické účelové či bezúčelové půjčky v hodnotě od 20 000 do 200 000 korun.

Omega Půjčka

V případě, že si chcete půjčit jen několik tisíc korun do výplaty můžete využít nabídku společnosti Omega Financial.

[table id=8 /]

Díky jejich půjčce můžete využít až 5000 Kč po dobu jednoho měsíce. Žádost si můžete podat na jejich stránkách ihned, je ale nutné zaplatit ověřovací poplatek 1 Kč.