Je Kouzelná půjčka podvod?

Kouzelná půjčka podvod

Kouzelná půjčka s.r.o. patří pod mateřskou společnost Laurence and Partners Limited, která nabízí tento úvěr v mnoha evropských, ale i světoznámých zemích. Je to rozšířená a oblíbená půjčka. Funguje velmi jednoduše díky automatickému zpracování, vyhodnocení a prověřování. Klienti jsou tak chráněni před úvěrovou pastí. Každý je totiž systémem prověřen, a jestliže nesplňuje základní podmínky, úvěr mu v jeho zájmu není poskytnut. Někdy se také můžete setkat s názorem, zda je Kouzelná půjčka podvod či nikoliv. Vše se dočtete v tomto článku.

Kouzelná půjčka podvod

Kouzelná půjčka se prezentuje jako tzv. půjčka před výplatou. Zákazníkům, kteří již nějakou půjčku u této společnosti měli, poskytuje až 50 000 Kč s různou dobou splatnosti od 2 do 30 dní. Novým zákazníkům umožňuje žádat až o 10 000 Kč. K získání úvěru není potřeba dokládat žádné dokumenty, ani podepisovat smlouvu.

Charakteristika Kouzelné půjčky:

 • Kouzelná půjčka - kouzelníkPůjčka od 1000 do 10 000 Kč (pro stálé klienty až 50 000 Kč)
 • Splatnost 2 – 30 dní
 • Žádost je možné podat online nebo prostřednictvím SMS
 • Platí se pevné poplatky a úrok
 • Půjčka je vyplácena na bankovní účet
 • Půjčku je možné v případě potřeby prodloužit
 • Půjčka je bez ručitele a bez doložení příjmů
 • Nahlíží se do registru dlužníků

Podmínky pro získání půjčky

Pokud budete chtít požádat o Kouzlenou půjčku, musí vám být minimálně 18 let, musíte mít státní občanství ČR a pravidelný příjem. Také je nutný bankovní účet, telefon a email. Současně proti vám nesmí být vedeno exekuční řízení a nesmíte být v insolvenci.

Žádost o půjčku

Žádost je naprosto jednoduchá. Najděte si stránky společnosti a zde vyplňte online žádost. Poté počkejte na rozhodnutí o poskytnutí půjčky, které by vám během hodiny mělo přijít. V případě schválení vám budou peníze během několika minut převedeny na váš bankovní účet. Kouzelná půjčka vlastní účet u takřka všech velkých tuzemských bank.

Výhody půjčky:

 • Vše vyřídíte pohodlně online
 • Společnost se snaží půjčovat opravdu zodpovědně
 • Schválení žádosti proběhne během 60 minut
 • Není nutné podepisovat smlouvu, směnku ani rozhodčí doložku
 • Není potřeba nic dokládat
 • Převod peněz je opravdu velmi rychlý

Nevýhody půjčky:

 • Podmínky pro získání půjčky jsou poměrně přísně (zde se nabízí otázka, zda je to skutečně nevýhoda či není)

Je Kouzelná půjčka podvod?

Podle různých názorů a recenzí, kterých lze na internetu najít nepočítaně a podle toho, že Kouzelná půjčka se snaží půjčovat pouze prověřeným klientům, kteří nebudou mít problém splácet je jasné, že se nejedná o žádný podvod. Naopak lze říci, že se jedná o velmi férovou půjčku. V podmínkách není žádná nepříjemná rozhodčí doložka ani jiné nevýhodné části. Navíc získala Kouzelná půjčka i velmi dobré umístění v nezávislém srovnání půjček před výplatou, kde vždy obsadila první, druhé nebo třetí místo. Jedná se o nejvýhodnější půjčku 3000 Kč na sedm dní v nebankovním sektoru. Většina názorů, že se jedná o podvod, pochází od klientů, kteří si o půjčku požádali, ale nezískali ji. Z tohoto důvodu možná nabili dojmu, že byli podvedeni. S největší pravděpodobností ale jen nesplnili náročné podmínky této půjčky. Ostatní klienti se o společnosti i jejím úvěru vyjadřují nadmíru pochvalně a považují ji za jednu z nejlepších půjček, kterou si v nebankovním sektoru mohli sjednat. Klienti si velmi pochvalují prezentaci společnosti, informovanost i jednání pracovníků. Označují ji za velmi solidní a nebojí se tento produkt doporučit i ostatním.

Využijte solidní a férovou půjčku

V případě, že chcete nějakou rychlou, ale zároveň i solidní půjčku, je právě Kouzelná půjčka ideální volbou. Víte, že si půjčujete u prověřené a navíc oceněné společnosti, takže se nemusíte bát žádného podvodu. Získáte skutečně to, co má společnost napsané ve svých obchodních podmínkách. Žádná nepříjemná překvapení vás rozhodně nečekají. Není se čeho bát.