Zaplo půjčka recenze – jde o podvod?

zaplo-recenze

V nedávné době se na českém finančním trhu objevila další nebankovní společnost, která svým klientům poskytuje krátkodobé půjčky. Jedná se o firmu Zaplo Finance, která se uvádí jako korporace společnosti 4FinanceGroup.

Jaké jsou tedy nabídky

Půjčka Zaplo.cz je tedy rychlá SMS půjčka, která je jako další podobné online půjčky oblíbená především díky rychlému a jednoduchému přístupu k půjčeným penězům.

První žádostí o půjčku Zaplo.cz lze získat peníze od 1 000 – 5 000 Kč. Navíc je první půjčka poskytována zdarma a neplatíte tedy nic navíc.

zaplo-recenzePo vyplnění všech požadovaných údajů v přihlašovacím formuláři na webových stránkách společnosti Zaplo Finance Vám budou peníze zaslány na Váš bankovní účet. Ověření klienti pak mohou při dalších žádostech získat rychle až 12 500 Kč.

Co musím při žádosti o půjčku splňovat?

Podmínky získání půjčky Zaplo jsou následující. Je nutné mít české občanství a být starší 18 let.

Dále musíte vlastnit bankovní účet v bance, jež se nachází na území České republiky a obstarat si kopii občanského průkazu nebo jiného dokladu totožnosti.

Pro získání půjčky pak musíte dále zaslat verifikační poplatek ve výši 1 Kč. Po přijetí tohoto poplatku je Vaše žádost do 15 minut schválena a peníze jsou zaslány na Váš bankovní účet.

Splatnost půjčky

Získanou půjčku pak klient má možnost splatit ve vybraném termínu od 1 po 30 dní. Při nežádoucích problémech se splácením si může klient dobu splatnosti prodloužit. Termíny prodloužení jsou sedm, čtrnáct nebo 21 dní.

 

Půjčka Zaplo.cz je tedy další z možností jak získat rychle a snadno online půjčku. Je však potřeba zvážit rizika této půjčky, jelikož je například získání velmi snadné bez zbytečných dokladů a Vaše jméno tak může být celkem snadno zneužito.