Kde si půjčit zdarma, bez úroků


Možná, že tomu někteří z vás nebudou věřit, ale i v dnešní době stále existují způsoby, jak si půjčit peníze zdarma, formou půjček bez úroků. Samozřejmě nejde o klasickou nabídku s tím, že si peníze půjčíte ve velkém množství na delší dobu, ale jde spíše u různé krátkodobé nabídky a bonusy. V dnešním článku se podíváme na tyto možnosti.

 

Kreditní karta a bezúročné období

Pro bonitní klienty, kteří mají dostatečný příjem anebo jim banka kreditní kartu předschválí je možnost využití právě této úvěrové služby.

Díky ní si tak můžete třeba až na 2 měsíce půjčit 100 000 a více korun, s tím, že pokud peníze stihnete do uvedené splatnosti splatit, nezaplatíte ani 1 kč na úrocích navíc. U kreditky jsou ale většinou samozřejmě jisté fixní poplatky, například za vedení předem.

Krátkodobé SMS půjčky

Druhou variantou jsou potom menší půjčky z nebankovního sektoru, které jsou známé pod názvem SMS půjčky. Jde o malé úvěry do 5000 až 10 000 kč, které využívají lidé třeba když jim chybí peníze před výplatou. Dnes existuje několik poskytovatelů těchto krátkodobých půjček, což je výhoda pro vás, protože mnoho z nich nabízí jako bonus novým klientům první půjčku zdarma, bez navýšení. Podívejme se, které společnosti tento bonus pro nové zákazníky nabízí.

Ferratum půjčka zdarma

První a asi nejstarší firmou, která takto půjčky bez úroků nabízí je Ferratum. Jejich lákadlem je nová půjčka do 2000 Kč na 15 dnů, u které jako nový zákazník opravdu navýšení nezaplatíte.

V případě opakované půjčky pak můžete získat až 10 000 kč, splatnost je také delší a to až 45 dnů. Ferratum nabízí půjčky bez registračního poplatku 1 Kč předem a peníze posílá buď na účet anebo složenkou.

Perfect Money půjčka bez úroku

Druhou nebankovní společností je Perfect Money. V případě, že si zde půjčujete peníze poprvé máte nárok na půjčku až 3000 Kč také zadarmo, s úrokem 0 %. U Perfect Money si takhle můžete půjčit až se splatností na 21 dnů. Stálým klientům pak nabízí půjčku ještě o týden déle a maximálně si zde můžete půjčit 5000 Kč.

Kredito24.cz nová půjčka

Další, novější nebankovní společností je Kredito24.cz. Jde o firmu, která u nás nabízí půjčky teprve chvíli, ovšem jejich nabídka je o to zajímavější. Zde si mohou noví klienti požádat dokonce o 4000 kč, které poprvé získají bez úroku.

U Kredito24.cz je ovšem narozdíl od předchozích poskytovatelů těchto krátkodobých půjček nutnost uhradit předem ověřovací poplatek v hodnotě 1 Kč.

Pro stálé klienty má pak Kredito24.cz půjčky až do 12 500 Kč s možností prodloužení doby splatnosti za poplatek.

Zaplo půjčka před výplatou

Podobně jako Kredito24.cz nabízí nové SMS půjčky také firma Zaplo Finance. U ní si lze požádat poprvé dokonce až o 5000 Kč, což je jedna z nejvyšších částek, kterou lze zdarma poprvé získat.

Při opakované půjčce, v případě, že se stanete stálým zákazníkem této firmy si pak můžete vzít půjčku až do 12 500 Kč. Splatnost je zde standardně na 30 dnů s možností prodloužení. I zde, stejně jako u Kredito24.cz je ale nutnost zaplatit symbolický registrační poplatek 1 Kč předem.