Krátkodobá půjčka přes terminál Sazka

Krátkodobá půjčka přes terminál Sazka

Pokud patříte mezi ty, kteří často půjčky nevyužívají a vaše užití úvěry končí tím, že občas jdete pár korun do mínusu a aktivujete si tak kontokorent, pak pro vás máme informace o tom, jak si můžete pravidelně půjčovat i krátkodobě.

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka

Krátkodobé půjčky se totiž staly trendem poslední doby, i když je v bance nenabízí. Ne každý si totiž potřebuje půjčit tolik peněz a banky mají většinou minimální cílovou částku od 20 000 Kč. Co když ale potřebujete půjčit třeba jenom 3000 nebo 5000 Kč a nechcete se zbytečně vázat půjčkou v bance?

Řešením je právě nabídka úvěrů v nebankovním sektoru. Zde totiž existuje mnoho firem, které peníze půjčí i jen na pár týdnů a navíc vůbec nemusí jít o drahé úvěrové produkty.

V tomto oboru funguje už mnoho let pár známých firem, mezi které patří třeba půjčka od Ferratum. Ferratum začínalo v zahraničí, ovšem dnes už jde o velkou korporaci, která má pobočky v mnoha státech Evropy.

Podobně jako Ferratum pak funguje i Crediton, která má však přísnější podmínky na bonitu klienta (aktuálně zde musíte dokládat vaše příjmy).

Japonská půjčka

Krátkodobá půjčka přes terminál SazkaTyto dvě nebankovní společnosti ovšem nejsou jediné, které u nás působí. Nedávno se u nás objevila také Japonská půjčka (dříve Click Credit), což je podproduktem velké firmy Home Credit. O co vlastně jde?

Japonská půjčka je také malá krátkodobá půjčka, ovšem má jednu velkou výhodu a tou je výše úvěrových sazeb. Zatímco u konkurenčních firem přeplatíte desítky procent, u Japonské půjčky je výše poplatku několikrát menší.

Jak to funguje?

Japonská půjčka je určena lidem, kteří potřebují jen malé částky na pár týdnů. Přímo na webu Japonské půjčky si můžete podat o půjčku žádost a vyřídit si tak vše online. Protože jde ale o zástupce Home Credit, mají ještě další možnost sjednání úvěru a to přes terminály Sazka třeba i ve vašem městě.

První půjčka od 1000 do 4999 Kč

U těchto malých nebankovních půjček se sice bonita klienta příliš neověřuje, ovšem testují se platební schopnosti každého žadatele. První půjčku vám tak nabídnout v nižší sumě a až po jejím splacení máte nárok na půjčení maxima, což je 50 000 Kč na rok. Díky tomu, že jde o tak nízké částky není třeba vyplnit a osobně podepisovat žádnou úvěrovou smlouvu.