Kredito24 recenze

kredito24-recenze

Firma Kredito24 je česká dceřiná společnost německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH, která nabízí rychlé a krátkodobé půjčky, které lze získat velmi snadno a bez zbytečného ztrácení času vyplňováním různých smluvních papírů.

Půjčka Kredito24 je poskytována online přes internet a vše tak řešíte z pohodlí Vašeho domova bez nutnosti chodit na pobočku. Jedná se o rychlou půjčku bez ručitele.

Podmínky a vlastnosti půjčky

Získat půjčku od firmy Kredito24 je tedy velmi jednoduché. Stačí mít trvalý pobyt na území České republiky, a být starší osmnácti let. Nový klienti si při první půjčce mohou zažádat až o 5 000 Kč. Po vyplnění snadného formuláře bude Vaše žádost posouzena a peníze Vám budou zaslány okamžitě na bankovní účet.

Jedinou nevýhodou snad tedy je, že musíte pro ověření zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč předem na účet společnosti. Naopak je potěšitelné, že k získání půjčky potřebujete jen pár osobních údajů – občanský průkaz, mobilní telefon a e-mailovou adresu.

Další nespornou výhodu jistě je, že platby lze provádět se všemi typy kreditních karet i přímým online převodem.

Kredito24 recenze

Splácení půjčky

Každý, kdo si zažádá u firmy Kredito24 o půjčku, má možnost vybrat si libovolně termín splatnosti v rozmezí od jednoho po třicet dnů.

Splatnost půjčky lze navíc prodloužit a Vy tak můžete peníze vrátit na účet firmy později. Po ověření Vaší platební schopnosti pak máte možnost získat půjčku Kredito24 až ve výši 15 tisíc Kč.

Půjčka Kredito24 je flexibilní – žádné minimální částky a úroky. Zkuste využít nabídky této společnosti a posuďte sami.