Malá půjčka do výplaty

Půjčka 2000 na účet

Potřebujete si půjčit peníze do výplaty a hledáte někoho, kdo nabízí malé půjčky v hotovosti nebo na účet? V takovém případě by se vám mohl hodit náš článek, ve kterém se zaměříme právě na malé půjčky z nebankovního sektoru a na jejich detaily a srovnání.

O co vlastně jde?

Malé nebankovní půjčky nejsou úplně novým typem úvěru, ovšem nejsou stále ještě masově využívané a znají je především ti, kteří hledají online půjčky, které si mohou vyřídit rychle po Půjčka 2000 na účetinternetu. Nejsou stále ještě tak známé jako Provident nebo Home Credit půjčky, i když mají často výhodnější podmínky.

Malé půjčky jsou produkty, které vám zajistí pár tisíc korun na kratší období, většinou jde o dobu od jednoho týdne po měsíc (výjimkou je třeba Ferratum, která půjčuje na delší dobu).

Cílové částky u těchto půjček se pohybují v hodnotě několika tisíc, jen zřídka přesáhnout hodnotu 10 000 Kč. Platí zde ještě zvláštní pravidla pro první půjčky, které si rozebereme konkrétněji.

Půjčky do výplaty pro nové klienty

Pokud patříte mezi nové klienty, kteří si berou půjčku do výplaty u dané nebankovní společnosti poprvé, pak zde platí zvláštní pravidla. Dobrou zprávou je pro vás to, že část poskytovatelů malých půjček vám nabídne první půjčku bez úroku.

Nevýhodou je však to, že první půjčka bývá často také ověřovací, takže vám půjčí nižší částku a až poté, co dluh splatíte si můžete půjčit více.

Příklad:

U Perfect Money si můžete poprvé půjčit maximálně 3000 Kč. Při první půjčce neplatíte žádné poplatky ani úroky, vracíte jen 3000 Kč. Poté si můžete půjčit více peněz a to až 5000 kč na dobu 28 dnů. U této půjčky už úrok platíte, ale je zde možnost prodloužení půjčky.

Sjednání a splácení rychlé půjčky

Malá půjčka má výhodu nejen v tom, že je poprvé často zdarma, ale také v rychlém a snadném vyřízení. Žádost si většinou podáváte po internetu, přímo na stránkách určené nebankovní společnosti a její vyplnění vám zabere jenom pár minut.

Nepotřebujete dokládat ani žádné zvláštní formality, někdy je potřeba jenom potvrzení příjmů.

Po schválení vaší žádosti dostanete peníze převodem na účet (u Ferratum můžete i na složenku) a před uplynutím doby splatnosti vrátíte tuhle vypůjčenou částku zpátky na účet poskytovatele.