Nejrychlejší půjčka na trhu ihned na účet

nejrychlejsi-pujcka-na-trhu

Trápí vás problémy s financemi, které byste potřebovali vyřešit velmi rychle, nejlépe okamžitě? V takové situace určitě nejste sami a podobné potíže řeší každý měsíc mnoho lidí.

To byl jedním z důvodů, proč začali nebankovní společnosti nabízet nový typ úvěrů, který je určen přesně pro tuhle situaci.

Starší klasické bankovní úvěrové produkty totiž lidem, kteří potřebují půjčit peníze rychle nevyhovují.

Člověk musí navštívit pobočku svojí banky, vyplnit žádost, doložit mnoho formalit a pak stejně čeká na to, jestli mu žádost projde ve schvalovacím procesu.

nejrychlejsi-pujcka-na-trhu

Bankovní půjčky mají také zbytečně vysokou nejnižší sumu, kterou si lze půjčit a tak nejsou úplně nejvhodnější v případě, že vám chybí jenom pár tisíc. Pro takové případy jsou mnohem vhodnější nebankovní krátkodobé půjčky.

Je to asi ten nejrychlejší způsob, jak můžete získat peníze ihned na účet– navíc některé firmy tohoto typu fungují i o víkendu.

Online půjčka skoro ihned, do 10 minut

Hlavní výhodou těchto nových rychlých půjček je to, že jejich sjednání je opravdu extra snadné a rychlé, takže to zvládne skoro každý.

pujcka-10-min

Vyřízení půjčky je totiž možné po internetu, telefonicky anebo pomocí SMS zprávy – nemusíte tedy nikam chodit a sledovat zda mají na pobočce otevřeno.

Prostě si třeba o pracovní pauze najdete vhodnou půjčku, vyplníte žádost, dokončíte registraci a pak jen den nebo dva počkáte na doručení peněz.

Bohužel ti nejrychlejší poskytovatelé krátkodobých online půjček nemají úrokové sazby zrovna nejvýhodnější, protože zde platíte za expresní služby a rychlost. Může se tak stát, že se dostanete na úrok až 30 %.

V malých částkách, které tyhle společnosti půjčují je to ovšem malá suma. Například při půjčce na 5000 Kč a splatností 4 týdny přeplatíte asi 910 Kč.

Půjčky i o víkendu

Tento zmíněný příklad je při půjčce od společnosti Zaplo Finance, která u nás působí už asi 2 roky a jde právě o jednu z nejrychlejších úvěrových společností. Zde mají provozní dobu i o víkendu, takže si můžete půjčit kterýkoliv den v týdnu. Problémem je však to, že na peníze musíte stejně čekat až do pondělí – dříve banka není schopná peníze na váš účet převést.

Velkou výhodou pro nové klienty u firmy Zaplo Finance je ovšem to, že si jejich půjčku můžete nezávisle otestovat úplně zdarma. Díky jejich první půjčce zdarma si můžete vzít úvěr až na 5000 korun.