Okamžitá půjčka pro dlužníky

okamžitá půjčka pro dlužníky

Každému z nás se může stát to, že se dostane do problematické finanční situace, ať už je to jeho vlastním zaviněním anebo třeba zpožděnou platbou od zaměstnavatele. Někdy si tak prostě peníze vypůjčit potřebujeme a jediné řešení, které by pro nás bylo nejvhodnější by byla okamžitá půjčka pro dlužníky.

V dnešní době už totiž není výjimkou, že si půjčují i lidé, kteří jsou třeba v evidenci dlužníků SOLUS anebo se někde zadlužili při půjčování peněz u bank.

I takoví lidé si však mohou půjčit, stačí jen vědět, kam zajít a u které úvěrové společnosti si o finanční prostředky ve formě úvěrového produktu zažádat.

Nebankovní půjčky i pro lidi s dluhy

Mezi takové firmy patří hlavně subjekty z nebankovního sektoru. Například firma Provident Financial vám určí výši půjčky podle toho, na kolik určí vaši bonitu.

Čím vyšší a stabilenější příjem, tím lepší podmínky můžete získat. Provident Financial ovšem patří mezi extra drahé poskytovatele půjček a navíc půjčují spíše vyšší částky. Existuje ještě rychlejší způsoby, jak si můžete peníze půjčit takřka okamžitě.

Okamžité online půjčky

Na trhu s půjčkami a úvěry existují totiž ještě další alternativy a těmi jsou rychlé nebankovní online půjčky. Jde o okamžitý způsob, jak můžete získat menší částky i v případě, že patříte mezi dlužníky.

Kolik vám půjčí?

Tyto půjčky jsou většinou s nižší cílovou částkou, takže minimální suma, kterou si můžete vypůjčit začíná už na 500 kč. Při první půjčce vám nabídnout 3000 – 5000 Kč u většiny poskytovatelů na trhu.

okamžitá půjčka pro dlužníky

První půjčka je totiž vždy nejnižší a až poté, co ji splatíte a ověří se, že je vaše platební morálka v pořádku, vám půjčí všší sumy a to klidně až do 20 000 Kč – například u CreditOn.

Podmínky

Podmínky nebankovních společností, které nabízí okamžité půjčky i pro dlužníky jsou různé, mají ovšem několik společných parametrů. Jde například o to, že musíte mít české občanství, vlastní bankovní účet a velmi často také platíte registrační poplatek 1 Kč předem pro ověření.

Někdy bývá mezi požadavky dokládání příjmů, někdy stačí pouze uvedení tohoto údaje, ale už není potřeba dokládat.

Úvěrovou smlouvu musíte vytisknout a posílat také jen v několika případech, například u firmy Perfect Money.

Splácení krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky tohoto typu se splácí jednorázově, takže splatíte zároveň celou dlužnou částku i poplatek za půjčení těchto finančních prostředků.