Peníze do výplaty

penize-do-vyplaty

Našetřit si v dnešní době nějaké peníze není vůbec snadné, protože nás stále potkávají nečekané výdaje, které nás o naspořené úspory často kompletně připraví.

Pokud nás tak zastihne situace před výplatou, kdy peníze chybí, je často jediným způsobem, jak tento problém vyřešit úvěr či půjčka.

Někteří z těch, kteří na takové situace myslí dopředu a mají sjednaný kontokorent ke svému bankovnímu účtu mohou vybrat peníze „do mínusu“ a takto si vlastně snadno a rychle půjčit. Ti, které tato situace potkala poprvé a nepřipravené se musí obrátit na specializované poskytovatele, kteří vám půjčí i do výplaty.

Mezi jednu z takových firem patří i nebankovní společnost Perfect Money s.r.o., která má nabídku přesně pro typ klientů s takovými problémy.

Jejich půjčka je sice opravdu malá a pokud si u nich půjčujete poprvé, můžete získat jen 2 000 Kč. Jde to ale opravdu snadno a není třeba se obávat žádného složitého vyřizování.

Tabulka poplatků u Perfect Money

[table id=2 /]

Půjčky od této společnosti se řadí mezi typ finských úvěrů. Tyto úvěry mají malou cílovou částku (stálí klienti si u Perfect Money mohou půjčit maximálně jen 5 000 Kč), ovšem ani doba splatnosti není příliš dlouhá. Perfect Money nabízí peníze s touto splatností:

  • Půjčky na 7 dní
  • Půjčky na 14 dní
  • Půjčky na 21 dní

Žádost o půjčku snadno do 5 minut

Peníze do výplatyJestliže vám vyhovuje zmiňovaný úvěr, není nic snazšího, než si o půjčku zažádat. Celý proces totiž můžete vyřídit velmi rychle díky tomu, že Perfect Money má dostupné formuláře přímo na internetu.

Stačí tedy vyplnit krátkou žádost o půjčku a počkat na to, až vám úvěr tato nebankovní společnost schválí.

Jestliže si podáte žádost v některý z pracovních dnů a zároveň v pracovní době, lze mít žádost vyřízenou během několika desítek minut a peníze získáte na účet pravděpodobně ještě dnes.