Perfect Money – diskuze a zkušenosti

perfect-money

Další firmou na českém trhu, která se zabývá poskytováním krátkodobých půjček je Perfect Money. Jedná se o nebankovní společnost, která svým zákazníkům nabízí mimo jiné také produkt „finská půjčka“. Podmínky získání půjčky jsou velmi jednoduché a získat ji může skoro každý.

Jaké jsou nabídky a jak zažádat?

V případě potřeby si můžete zažádat o rychlou půjčku Perfect Money bez žádného poplatku. Při této první půjčce můžete získat nejvýše 3000 Kč (1000 Kč, 1500 Kč, 2000, 2500 nebo 3000 Kč), které Vám budou zaslány zrychleným převodem na Váš bankovní účet.

Stačí jen zaslat vyplněné dokumenty a smlouvu na adresu. Další možnosti půjčky jsou poté 1000 Kč – 5000 Kč. O půjčku Perfect Money může zažádat skoro každý, neboť podmínky nejsou vůbec složité.

Nemusíte dokládat žádné listiny o příjmech, není Vám nahlíženo do registrů a podobně. Stačí, abyste byl občanem České republiky a dosáhl věku 18 let.

Možnosti splácení půjčky

Jak již bylo tedy výše napsáno, získat rychlou půjčku je velmi jednoduché. Půjčka od firmy Perfect Money je poskytována na 7, 14 nebo 21 dní.

Vyberete si tedy termín splatnosti a půjčku do daného dne splatíte. Pokud Vám nastanou nečekané problémy, máte možnost si dobu splatnosti půjčky Perfect Money prodloužit až o dalších čtrnáct dní.

Splatíte-li včas, na případnou další půjčku dostanete týden splatnosti zdarma navíc.