Kdo půjčí peníze do výplaty

kdo-pujci-do-hodiny

Přemýšlíte o tom, že si vezmete úvěr a půjčíte si nějaké peníze, abyste vyšli do výplaty? Kdo vám zaručeně a bez podvodu půjčí peníze a kolik vás takový úvěr bude stát? To se dozvíte v tomto článku, kde vám nabízíme porovnání několika nebankovních poskytovatelů.

Rychlá SMS půjčka od Perfect Money

kdo-pujci-do-hodinyMezi prvního poskytovatele tzv. půjček do výplaty patří firma Perfect Money s.r.o., která se zaměřuje na půjčování peněz v hodnotě 1000 – 5000 Kč. Jedná se opravdu o malé půjčky, ovšem právě před výplatou je to ideální částka.

[table id=2 /]

Noví klienti, kteří si u Perfect Money půjčují poprvé však mohou požádat o první půjčku pouze do 2000 Kč. Důvodem je to, že tato nebankovní společnost takřka nijak neověřuje bonitu klienta, a proto nejprve půjčuje malou částku. Až poté, co klient zvládne splatit dluh i s navýšením mu umožní zažádat si o půjčku vyšší.

Finská půjčka od Ferratum

Další společnost, která je často využívaná lidmy, kterým chybí peníze do výplaty je Ferratum. Je to firma, která vám půjčí až 10 000 Kč, ovšem stejně jako předchozí poskytovatel to bude až poté, co si klienta ověří menší půjčkou.

[table id=1 /]

U Ferratum si však napoprvé můžete půjčit o 1000 Kč víc a to 3000 Kč. Noví klienti mají navíc možnost využít akce, takže neplatí žádné úroky ani navýšení. U Ferratum, stejně jako u Perfect Money se neplatí žádný poplatek předem.

Malá půjčka před výplatou od Omega Financial

Pokud vám nepůjčí ani u Ferratum ani u Perfect Money, můžete vyzkoušet služby třetí nebankovní společnosti poskytující peníze do výplaty a tou je Omega Financial. Ta nabízí tzv. OmegaPůjčku, díky které lze taky získat až 5 000 Kč.

[table id=8 /]

Vlastnosti půjčky jsou podobné jako u Ferratum či Perfect Money, zde ovšem musíte při registraci platit ověřovací poplatek 1 kč.