Půjčit si můžete i bez potvrzení o příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Někdy se stává, že si nutně potřebujete půjčit, ale z nejrůznějších důvodů nemůžete doložit své příjmy. Problémy mají například živnostníci, kteří mají výdajové paušály, jež jim sice sníží daňový základ, ale v očích bank je posunou do nižší příjmové kategorie, i když v reálnu tomu tak není. Jindy sice máte dostatečný příjem jako zaměstnanec, ale ani tak nedostanete potřebný papír. Může to být tím, už máte nové místo, ale právě vám běží výpovědní lhůta v původním zaměstnání, případně jste ještě ve zkušební lhůtě. V obou případech jste pro banky nedůvěryhodní.

Ale problémy nechodí vždy v tu nejvhodnější chvíli, naopak, přijdou právě tehdy, kdy se to hodí nejméně. Čekat několik měsíců na konec zkušební lhůty nebo návrat do práce po mateřské, když akutně potřebujete opravit auto, jde jen velmi těžko. Řešením je půjčka bez doložení příjmu.

Půjčky bez doložení příjmu a někdy i bez registru, tedy bez ověřování úvěrové minulosti žadatele v úvěrových registrech poskytují nebankovní finanční společnosti. Získat tak můžete jak rychlou půjčku před výplatou ve výši pár tisíc, tak i vyšší obnos až do čtvrt milionu korun.

Získání půjčky bez doložení příjmu online ihned  je velmi snadné, nebudete potřebovat ani doklad o výši příjmu, ani žádného ručitele a dokonce nebudete ani prověřování v registrech. Šance získat tak takovou půjčku je velmi vysoká. Srovnejte si několik nabídek a vyberte si půjčku bez doložení příjmu s takovou výší splátky a délkou splácení, které vám budou nejlépe vyhovovat. Můžete použít i některý ze srovnávačů. Nabídky se liší nejen výší úroku, souvisejících poplatků, ale také rychlostí výplaty.

Co budete muset sdělit:

  • doklad totožnosti, u některých firem i dva různé doklady
  • číslo účtu, pokud nechcete peníze hotově
  • vaše osobní údaje, včetně čísla mobilu

Peníze můžete mít na účtu během několika minut, případně vám je přiveze obchodní zástupce až domů. Když potřebujete peníze opravdu nutně mimo pracovní dny, u některých poskytovatelů můžete získat půjčku s výplatou peněz na smluvním obchodním místě, například na benzínové pumpě.

Půjčka bez doložení příjmu a registru může mít splatnost od jednoho měsíce až po několik let. Vybrat si můžete například Zaimo půjčku, či využít nabídku Kredito24, Ferratum, Zaplo a mnoha dalších firem. Akční nabídky vám mohou půjčku ještě zvýhodnit třeba odpuštěním splátky nebo speciálním finančním bonusem či dárkem. Jiné společnosti nabízejí například možnost vyhrát. Na aktuální nabídku se zeptejte při sjednávání půjčky.