Půjčka 15000 na 12 měsíců

půjčka 15000 na účet

Chybí vám 15 000 Kč a potřebujete si peníze půjčit? V takovém případě máte několik možností, kde zkusit štěstí. Nejdříve samozřejmě zkuste sehnat peníze od lidí ve svém okolí, kterým věříte a kteří vám je půjčí bez smlouvy a bez úroků.

Pokud nikoho takového neseženete, potom můžete zkusit požádat svoji banku o osobní půjčku. Ty však většinou začínají od sumy 20 000 Kč, takže je možná vhodnější zkusit kontokorent.

Ten ale zase není vhodný pro případy, kdy potřebujete peníze více než na 3 měsíce. Kontokorentní úvěry mají sice bezúročné období podobně jako kreditní karty, ovšem poté co toto období uplyne jsou zde úroky velmi vysoké a rozhodně se dlouhodobě k využívání finančních prostředků nevyplatí.

Naštěstí ale existují i jiné služby než bankovní úvěry a to půjčky od nebankovních společností. Zde existuje množství firem, která vám jsou schopny půjčit peníze rychle přes internet anebo také v hotovosti, kdy si půjčku sjednáte a vyřídíte s obchodním zástupcem. V tomto článku vám ukážeme obě možnosti.

Hotovostní půjčky do 15 000 Kč

Představte si, že se dostanete do situace, kdy na tom nejste s penězi moc dobře, jste ve stresu a právě kvůli stresové situaci způsobíte dopravní nehodu a dostanete pokutu ve výši 15 000 Kč.

Nemáte žádné volné finanční prostředky, kterými to řešit, takže si musíte půjčit. Potřebujete peníze co nejrychleji, nejlépe ihned takže nemáte čas na to, až vám půjčku schválí banka.

Proto se obrátíte do nebankovního sektoru a protože už podobnou situaci řešili vaši známí s firmou Provident, vyzkoušíte i vy jejich půjčku.

Žádost si podáte online, přímo přes jejich webové stránky s tím, že vás bude kontaktovat člověk od nich, který s vámi vyřídí detaily úvěru a smlouvy. Většinou je u vás jejich obchodní zástupce do 24 hodin a rovnou přiveze i peníze, takže máte finanční problémy vyřešeny opravdu rychle.

půjčka 15000 na účetPeníze splácíte postupně každý týden nebo 14 dní, to vám upřesní obchodní zástupce, který si pro peníze jezdí pravidelně a vyzvedává je od vás osobně.

Za tyto expresní služby si bohužel budete muset připlatit a tak je možné, že při půjčce 15 000 Kč splatíte i více než 25 000 Kč. To není zrovna málo a přitom není doba splatnosti ani nijak krátká.

Online půjčka do 15 000 Kč na účet

Pokud byste chtěli vyzkoušet služby jiné společnosti než je Provident, pak můžete zkusit třeba Zaimo půjčky. Jde o úvěr od německé společnosti Kreditech, která u nás funguje už asi rok se dvěma druhy půjček. Jejich půjčky jsou však bezpečné a bez podvodu, rizika se opravdu bát nemusíte.