Půjčka 2000 ihned na účet

Půjčka 2000 na účet

Pokud si budete chtít v dnešní době půjčit peníze hotově nebo třeba na účet, už se nemusíte bát minimální částky v hodnotě desítek tisíc korun, ale můžete si klidně vzít i menší půjčku a to třeba i v hodnotě pouze 2000 Kč.

Je to u nás stále častější a tyto malé půjčky využívají hlavně lidé, kterým chybí peníze do výplaty anebo jsou nezaměstnaní a potřebují krátkodobu finanční výpomoc. Půjčit si takto malý obnos můžete hned u několika společností, které se budeme snažit v tomto článku srovnat.

Jednou z takových firem je například česká nebankovní společnost Perfect Money. Tato firma patří mezi stabilní a bezpečné hráče na trhu, je prověřena opravdu velkým množstvím klientů a rozhodně se zde tak nemusíte obávat podvodu.

Perfect Money je typickým příkladem nebankovní společnosti, jež se zaměřuje na malé krátkodobé půjčky. Půjčit si u nich můžete maximálně 5000 Kč, minimální suma je potom 500 Kč.

Je zde sice omezení pro nové zákazníky, ti si zde poprvé mohou totiž půjčit maximálně 3000 Kč, pokud vám ale stačí 2000 na účet, pak v tom není žádný problém.

Půjčku od Perfect Money si vyřídíte tak, že vyplníte žádost na jejich internetových stránkách. Emailem vám doručí informace a podklady ke smlouvě, kterou musíte vytisknout, podepsat a poslat na jejich adresu. Po doručení smlouvy vám žádost schválí a peníze posílají ihned na účet, takže je máte ještě v ten den na účtě.

Další firmou, u které si pak můžete půjčit rychle 8000 Kč na účet je například Zaplo Finance. Zde jde o dceřinnou společnost zahraniční firmy, ovšem i Zaplo půjčka je bezpečná. Je zde několik odlišností, mezi které patří například to, že je zde první půjčka o něco vyšší. Také maximální cílová částka je vyšší a půjčit si zde můžete až 20 000 Kč.

Výhodou Zaplo půjčky je to, že zde fungují i o víkendu a schválí vám tak žádost velmi rychle. Na vyplacení 2000 korun na účet si ale stejně budete muset počkat do pondělí, až tehdy otevírají banky.

Obě zmiňované nebankovní společnosti vám bez problémů tuto částku půjčí, pokud máte příjem, české občasnství, vlastní bankovní účet a nejste zadlužení. V případě, že některou z těchto podmínek nesplňujete není schválení už tolik jisté, ale ani vyloučené, takže pokud hledáte takovou půjčku, určitě je vyzkoušejte.