Půjčka do 20000 tisíc hotově

pujcka-20000-hotove

Problém s nedostatkem peněz u nás bohužel krátkodobě i dlouhodobě řeší velké množství lidí a většině z nich nezbývá jiná možnost, než si peníze někde půjčit. Naštěstí většinou kolem sebe mají lidi, kteří je můžou založit a půjčí jim peníze úplně zdarma, bez úroku. Ne ve všech případech je ale tato varianta možná a tak se pak zákazníci musí obracet na poskytovatele úvěrů.

Ty u nás můžeme zařadit do dvou skupin a to na bankovní poskytovale a nebankovní společnosti. Obě skupiny mají své výhody a nevýhody a jsou vhodné pro různé skupiny žadatelů.

pujcka-20000-hotoveZatímco banky jsou určeny spíš pro ty klienty, kteří mají pravidelné příjmy, žádné dluhy a vše řádně platí, nebankovní společnosti se zaměřují na ty, kterým nepůjčí v bance anebo potřebují peníze extra rychle.

V případě, že hledáte půjčku jen do 20 000 Kč bychom vám z hlediska dostupnosti doporučili spíše půjčku v nebankovním sektoru, ovšem z hlediska úrokových sazeb je rozhodně lepší bankovní půjčka.

Hotovostní půjčky 20 000 od Provident

Provident Financial je známá firma, která v České republice funguje už mnoho let a má pokrytí po celé zemi. Půjčí vám na cokoliv, ať už si třeba potřebujete koupit mini skateboard anebo potřebujete zaplatit složenky, jde o neúčelový úvěr.

Půjčí vám od 4000 – 80 000 Kč, ale výše částky se určuje dle vaší bonity. Pokud nebudete v očích Providentu dostatečně solventní, maximální částky ani zdaleka dosáhnout nemusíte.

Vyřízení půjčky probíhá tak, že si podáte žádost o hotovostní půjčku anebo kontaktujete přímo obchodního zástupce. Ten za vámi přijede a celou žádost s vámi vyřídí. Poté vám vyplatí určenou finanční sumu a vy ji postupně, většinou po týdnech splácíte.

Půjčky hotově od Tesco

Možná, že spojení obchodní korporace Tesco a finančních úvěrových produktů je trochu zvláštní, ovšem nedá se říct, že by hotovostní půjčky od Tesco nefungovali.

Hotovostní půjčka od Tesco má cílové částky poněkud vyšší než u Providentu. V Tescu nabízí půjčky od 20 tisíc Kč do 150 000 Kč. Peníze si můžete půjčit tak, že si podáte žádost o půjčku na internetu anebo se ozvete telefonnímu operátorovi.

Po schválení vaší žádosti vám finanční prostředky uvolní a vy si je pak můžete vyzvednout na poště anebo vám je pošlou převodem na bankovní účet.