Půjčky pro dlužníky – peníze ihned

půjčka pro dlužníky ihned

Jste zadlužení a v exekuci anebo víte, že se brzy dostanete do dluhů a tak hledáte způsob, jak rychle získat peníze, nejlépe ihned a od ověřeného poskytovatele? V takovém případě by se vám mohli hodit informace z našeho článku, kde se zaměřujeme právě na půjčky pro dlužníky.

Hlavním problémem u dlužníků bývá to, že jsou vedeni v některém z registrů dlužníků, ať už jde o registry bankovní nebo nebankovní. Banky mají svoje scoringové systémy, které určí to, jak je klient, který si požádal o půjčku, solventní a bonitní. Podle výsledku scoringového systému se pak určí, zda žádost projde schvalovacím procesem.

Jakmile se tedy zadlužíte, informace se předá do vnitřních hodnotících systémů a v bance vám pak už se vysokou pravděpodobností žádný úvěr neschválí. Musíte se potom obrátit na nebankovní sektor, kde je půjčování peněz poněkud rizikovější, ale také je zde větší šance, že peníze ihned získáte.

Půjčky od Kreditech i pro lidi s registrem

Zápis v registrech dlužníků bývá častým problémem nejen u bankovních institucí, ale také u úvěrových společností z nebankovního sektoru. Existují ovšem firmy, pro které není exekuce nebo zadlužení prioritou při rozhodování o schválení žádosti. Mezi takové firmypatří například německá nebankovní společnost Kreditech, která u nás funguje ve dvou variantách.

Kredito24 půjčka

Krátkodobější varianty pro ty dlužníky, kterým chybí jen pár tisíc korun a potřebují finanční výpomoc jenom na pár týdnů. Díky službě Kredito24.cz, kde si můžete půjčit až 15 000 Kč, můžete získat peníze velmi rychle a to i bez osobní schůzky.

Celou žádost si můžete podat online přes internet, stačí poté jenom odeslat ověřovací poplatek 1 Kč předem z vašeho účtu a čekat až vám pošlou peníze, což je ihned po schválení.

Zaimo půjčka

půjčka pro dlužníky ihnedDruhou variantou finančních služeb od Kreditech je Zaimo půjčka, která je spíše střednědobého typu. Její splastnost už není v řádech týdnů, ale peníze si můžete vypůjčit dokonce až na jeden rok, splácení je zde měsíčně.

U Zaimo se mění i výše cílové částky. Ta sice není o moc vyšší, půjčit si lze maximálně 25 000 Kč, ale i tak je to už zajímavější suma.

Dalšími alternativami v Česku může být třeba půjčka od známé nebankovní firmy Provident Financial s.r.o., která nabízí i hotovostní půjčky osobně. Zde však přeplatíte velmi velké sumy a problémy v případě nesplácení nejsou zrovna to, co byste si přáli.