Půjčky topfinanc

půjčky topfinanc

V situaci, kdy se člověk dostane do finančních problémů, se může ocitnout každý. Ty mohou být větší či menší, ale pokaždé je potřeba najít takové řešení, pomocí kterého se těžké období přečká. A jedním z těch možných jsou i půjčky topfinanc, díky nimž můžete získat určitou finanční hotovost, která Vám pomůže pokrýt všechny potřebné výdaje.

Půjčky tofinanc jsou různé nebankovní produkty, ze kterých si můžete vybrat ten, který se Vám bude hodit nejvíce. Ať již se jedná o spotřebitelský úvěr, krátkodobý úvěr či o hypotéku, která pochází z řad nebankovního sektoru.

Nebankovní půjčky topfinanc jsou tak velice rozmanité. Můžete si proto půjčit malý úvěr do 5 000 korun, ale v případě, že splníte požadované podmínky, získáte také půjčku až do výše 80 000 korun a podnikatelé dokonce 300 000 korun.

Vyplňte jednoduchou žádost o půjčky topfinanc

V případě, že si chcete vzít u tohoto poskytovatele půjčku, tak musíte nejprve vyplnit online žádost. To je velice jednoduchý a rychlý proces, při němž zadáte Vaše údaje, na základě kterých bude žádost vyhodnocena. U malé půjčky do 5 000 korun navíc nemusíte dokládat příjmy.

půjčky topfinanc

Jakmile žádost odešlete, tak budete telefonicky kontaktováni operátorem společnosti, jež společně s Vámi dovede celý proces požádání o úvěr do konce a zároveň Vám vyjasní všechny nejasnosti. A pokud Vám bude úvěrový produkt schválen, tak dojde k okamžitému odeslání peněz na Váš bankovní účet, na kterém je tak budete mít k dispozici nejdéle do 3 pracovních dnů, což je zákonem stanovena maximální délka, kterou může trvat bankovní převod. Většinou je ale tato doba kratší.

Půjčka je pro všechny občany starších 18 let a se stálým příjmem

K tomu, abyste půjčku získali, budete potřebovat doložit to, že jste občanem České republiky, je Vám alespoň 18 let a máte trvalý příjem. U této společnosti je také vyžádáno, že klienti musejí být zaměstnanci, jež se zrovna nenacházejí ve zkušební době.

Výhodou půjčky topfinanc je především to, že při prozkoumávání žádosti o jakýkoliv úvěr není bráno v potaz to, že zdali se nacházíte v některém z registru dlužníků. Pokud ano, společnost poskytující úvěr to bude sice vědět, ale i tak Vám půjčku schválí. Splníte-li samozřejmě všechny stanovené podmínky.

Za vyřízení půjčky také neplatíte žádné úroky a nemusíte dokládat účel, případně mít ručitele. Což je například u bankovních půjček většinou vyžadováno.