ViaSMS půjčka není podvod

ViaSMS půjčka

ViaSMS půjčka

Společnost ViaSMS s.r.o. je online poskytovatel krátkodobých úvěrů a půjček. Působí v mnoha zemích Evropy a v České republice začala své služby poskytovat v lednu 2011. ViaSMS půjčka je vhodná pro ty, kteří potřebují rychlou finanční pomoc  – např. pro nezaměstnané, bez ručitele a zástavy.

Kolik si lze půjčit?

Díky ViaSMS půjčce můžete při první žádosti získat až 4500 Kč. Po zaplacení registračního poplatku 1 Kč Vám budou peníze zaslány na účet do 2 dnů. Po splacení první půjčky lze postupně navyšovat sumu až na 12 000 Kč.

[table id=2 /]

Pro získání půjčky u společnosti Via SMS s.r.o. je potřeba splňovat několik podmínek. Uvedení rodného čísla, věk od 20 do 65 let a vlastnit platný bankovní účet.

Právě díky ViaSMS je totiž možné mít peníze už během několika desítek hodin – není zde totiž žádné dlouhé vyřizování ani schvalování a vše můžete vyřídit pohodlně z domova, bez nutnosti osobní návštěvy na pobočce. – další info na FinanceChytře.cz

 

Jak ViaSMS půjčku splatit

Via SMS půjčka má dobu splatnosti 1 – 30 dní. Máte však možnost prodloužení splátek o dalších 30 dní. Při uhrazení poplatku Vám bude doba splatnosti prodloužena o stanovený počet dní.


Komentáře jsou zakázány