Yes půjčka – je podvod?

yes-pujcka

Půjčit si je dneska tak snadné. Pár kliknutí myši, telefonát, email nebo osobně? Ano, všechno je možné. Na podobném principu stojí snad všechny nabídky všech nebankovních společností a výjimkou není ani Yes půjčka.

Půjčit si díky ní můžete až sto padesát tisíc korun (minimální limit pak činí naproti tomu deset tisíc). yes-pujckaDobu splatnosti lze standardně rozložit až na 84 měsíců (tj. sedm let, minimum je měsíců dvanáct).

Yes půjčka je bezúčelová, její vyřízení je zcela zdarma a navíc, pokud jste vše ještě přehodnotili, lze smlouvu do třiceti dnů od jejího uzavření zcela bezplatně zrušit.

Stačí vyplnit online žádost a konzultant Yes půjčky se Vám ozve na mobil a dohodnete další formality, náležitosti a podrobnosti. Peníze budete mít k dispozici do čtyřiadvaceti hodin včetně, budou poslány přímo na Váš bankovní účet, takže s nimi bude možné ihned disponovat.

To se hodí zvláště v době, kdy peníze opravdu naléhavě potřebujete a nevíte, jak jinak dále v životě postupovat. Inu, i takové chvíle jsou a naštěstí existují nebankovní společnosti, které v takové šlamastice podají pomocnou ruku.

Tisíce spokojených klientů a dobře odvedená práce, tak přesně to je Yes půjčka a lidé, kteří za ní stojí. Tuto půjčku provozuje společnost Cresco Group, která rozhodně není na trhu s úvěry v tuzemsku žádným nováčkem, ale spíše ostříleným matadorem. Sídlo má tato firma na Praze 9, v Lihovarské ulici.
Máte nějaké dotazy? Klidně je můžete směřovat na infolinku, operátoři se Vám budou rádi bezplatně věnovat. Jak už bylo řečeno, oproti jiným půjčkám má právě Yes půjčka jednu velkou výhodu. Lze ji totiž bez sankcí do třiceti kalendářních dnů od podpisu smlouvy zrušit, stačí jen vrátit půjčené peníze a jako by se vlastně vůbec nic nestalo.