Zaimo půjčka recenze

zaimo-pujcka-recenze

Nebankovních společností a bank, které poskytnou nějakou tu půjčku, je na našem úvěrovém trhu víc, než bychom byli schopni pojmout.

Často se názvy a poskytované služby pletou a člověk neví, na čem vlastně je. Existuje ale i jednoduché řešení, které si snadno zapamatujete. Je jím Zaimo půjčka.

Je Zaimo půjčka podvod?

Pokud budete mít zájem, můžete si půjčit až pětadvacet tisíc korun s dobou splatnosti až dvanáct kalendářních měsíců.

zaimo-pujcka-recenzeA co je nejlepší, schváleno může být už během pouhých patnácti minut, což je při podobných procesech přímo kosmická rychlost, která nemá nikde žádnou konkurenci – tedy alespoň v bankovním sektoru ne.

Zaimo půjčka nabízí i individuální podmínky přímo na míru pro každého. Nastavit si můžete snadno výši splátky a celkový počet splátek, nic pro tuto mladou banku není problémem.

Jak už je dnes milým pravidlem, nic neproběhne na pobočce, kde byste museli dlouho čekat – vše se řeší online formou, stačí mít tedy jen internetové připojení a dohodnete se úplně bez problémů.

Jak alespoň informuje webová stránka Zaimo půjčky, žádost je sepsaná do pěti minut včetně – a za další dvě minuty dostanete konkrétní odpověď, tedy zda dostanete či nedostanete úvěr. Pokud byla Vaše žádost zamítnuta, je to sice škoda, ale Zaimo k tomu měla své důvody. Opět můžete požádat po třiceti dnech a uvidí se, třeba to tentokrát vyjde.

Tisíc až dvacet pět tisíc korun s dobou splatnosti až jeden rok je zajímavá nabídka, nad kterou se vyplatí alespoň přemýšlet. Samozřejmostí je solidní a transparentní jednání a ochrana osobních údajů.

Případné dotazy lze vyřídit osobně – Zaimo sídlí na Karlově náměstí v městské části Praha 2. Využít můžete i emailový nebo telefonický kontakt, vše je k dohledání na webových stránkách Zaimo půjčky. A teď už to půjde snadno!

Kontakt a mapa: