Zaplo – první půjčka zdarma

Zaplo - první půjčka zdarma

Mikropůjčky jsou hitem. O tom není pochyb. Už to není jenom jednoduchost a rychlost vyřízení, co je s nimi spojeno. Zapomínat se nesmí ani na několik dalších klíčových výhod, mezi které můžeme zařadit i výhodnost. O té přesvědčí i poskytovatel Zaplo. Ten sice v rámci klasické nabídky má úroky poměrně vysoké, ale kromě ní umí nabídnout i pozitivum, kterým je první půjčka zdarma. Ta není dostupná každému, jelikož na tento úvěr může dosáhnout jenom ta osoba, která si u tohoto poskytovatele zažádá poprvé.

Kolik peněz lze získat?

Rozhodně potěší částky, na které lze dosáhnout a které lze získat zdarma. Tou nejnižší je suma 1 000 korun českých. Kdo žádá více, umožní mu Zaplo dosáhnout na sumu až 8 000 Kč. Ve všech případech mluvíme o půjčce, která je nejenom zdarma, ale je také neúčelová. Finance lze použít na cokoliv. S tím souvisí, že během žádosti není nutné účel nikde uvádět, a po využití peněz není nutné dokládat faktury, účtenky, stejně jako jakékoliv jiné dokumenty. Nejčastěji tyto finance lidé využívají:

  • Při problémech s výplatou
  • Při nečekaném výdaji nebo závazku
  • Na nákup zboží a služeb

V rámci charakteristiky nezapomínejme také na termín splatnosti. Ani zde se nic neliší a tak první půjčka zdarma od Zaplo může být kombinovaná s termínem, který je v délce jednoho týdne, stejně jako s termínem, který je až v délce jednoho měsíce. Do zvoleného data samozřejmě musí být peníze vráceny. Ideální formou vrácení je bankovní převod, ale problémem nemusí být ani poštovní poukázka, nebo vklad přímo v konkrétní bance. Důležité je dodržet správnou částku a také variabilní symbol.

Kdo si může požádat?

Budceme-li objektivní, je třeba říci, že naprosto každý. Mezi hlavní podmínky patří plnoletost, stejně jako tuzemské státní občanství. Co naopak není potřeba, to je příjem, stejně jako není nutné mít čistý nebankovní registr. Během vyřízení žádosti je dobré počítat i s tím, že bude třeba zaslat korunový ověřovací poplatek. To je nezbytné kvůli kontrole vašeho bankovního účtu. Dále už stačí zaslat jenom kopie dokladů totožnosti a poté už nic nebrání samotnému vyřízení.

S ním souvisí i zaslání peněz na bankovní účet. Na rozdíl od svých konkurentů nenabízí půjčka Zaplo jenom tu možnost, kdy peníze zašle na bankovní účet. Druhou cestou, jak je získat, je hotovost vyzvednutá na trafikách Geco. Tato výhoda se váže i k produktu, kterým je první půjčka zdarma.

Co když nezaplatíte?

Půjčka zdarma, kde nejsou účtovány ani poplatky, ani jakékoliv úroky je podmíněna tím, že se musí bezpodmínečně vrátit do zvoleného termínu. Pokud tato podmínka dodržena není, je vše zpětně doúčtováno. Navíc může být připojený poplatek za prodloužení termínu splatnosti, který může být stejně jako úroková sazba poměrně vysoký, a to ve výši až několika desítek procent.